Danes je 05.Maj.2024, 20:12
Vsi časi so UTC + 1 ura
Neodgovorjeni prispevki | Poglej aktivne teme

[Problem rešen] P307 2.0 HDI ne vžge, ko je vroč

 [ 18 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: [Problem rešen] P307 2.0 HDI ne vžge, ko je vroč
Odgovor Objavljeno: 18.Maj.2011, 07:50 
Odsoten

Pridružen: 15.Maj.2011, 10:12
Prispevkov: 11
Kraj: Kranj
Avto: 307 SW 1.6 HDI Facelift
Ja, meni je najpomembneje, da sedaj dela! In da so hitro ugotovili, kaj je narobe - da s prepoznavanjem prave napake nisem imela še več stroškov.
Senzor je bil 30 €, 20 računalniška diagnostika, ostalo pa delo - z avtom so se ukvarjali skoraj cel dan, menjali so mi še olje in filtre (kupljeno posebej) in napolnili klimo. Sicer boste to bolj vedeli tisti, ki se s tem ukvarjate, vendar so mi rekli, da je dela s temi senzorji kar nekaj, še posebej v njihovi natančni nastavitvi.
Meni se zdi cena čisto sprejemljiva, ker so se res potrudili!
Lp


  Profil
 Naslov prispevka: Re: [Problem rešen] P307 2.0 HDI ne vžge, ko je vroč
Odgovor Objavljeno: 18.Maj.2011, 09:04 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 17.Nov.2007, 14:50
Prispevkov: 1256
Kraj: Zreče
Avto: Peugeot 307 HDi
no če so še servis naredili zraven pa klimo napolnili potem pa je cena zelo sprejemljiva :)

:angel:


  Profil
 Naslov prispevka: Re: [Problem rešen] P307 2.0 HDI ne vžge, ko je vroč
Odgovor Objavljeno: 08.Okt.2012, 15:34 
Odsoten

Pridružen: 15.Maj.2011, 10:12
Prispevkov: 11
Kraj: Kranj
Avto: 307 SW 1.6 HDI Facelift
Moram še malo posodobiti tole temo :) Namreč, avto je tudi po zgoraj opisanih popravkih čez nekaj časa zopet začel enako nagajati in ni vžigal. Po vseh kolobocijah s tem avtom - vmes sem ugotovila še, da je bil prevrten in dejansko v zelo slabšem stanju, kot je prvotno kazalo - sem avto lastniku vrnila, tik pred tem pa je drugi mehanik ugotovil, da avto sploh ni "bil v fazi" in je zato nagajal (tisti, ki se spoznate, boste sami vedeli, za kaj se gre)...
Dalje ne vem, če je delal, ker sem zaradi zelo slabe izkušnje razdrla pogodbo in o avtu (na srečo) ne vem nič več.
Če se je kdo srečal s podobnim problemom, pa upam, da mu je moja "rešitev" kaj pomagala... Lp


  Profil
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 18 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Vaš dostop

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron