Danes je 18.Maj.2024, 08:09
Vsi časi so UTC + 1 ura
Neodgovorjeni prispevki | Poglej aktivne teme

Informacija glede vpoklica vozila

 [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Informacija glede vpoklica vozila
Odgovor Objavljeno: 31.Jan.2016, 15:06 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 25.Maj.2015, 22:39
Prispevkov: 153
Kraj: Ljubljana - Polje
Avto: Citroen c5 1.6 hdi mkII
Pozdravljeni,

Imam eno tehnično vprašanje, ki se navezuje na opažanja v Peugeot Service Box-u. Ko sem pred nakupom mojega p5008 pri preverjanju zgodovine na uradnem servisu izvedel, da je bil moj avto udeležen pri vpoklicu za zamenjavo zobatega jermena, sem v Service Box-u opazil da je pri sami sliki jermena in podtkov o jermenu, možno odpreti rdeče obarvan link, kjer je ogromno enih kataloških številk, skoraj pri vsaki številki pa je tudi napisano obvezna menjava jermena. Sem pa med srfanjem po strani avto nasveti zasledil, da naj bi imeli p5008 do konca leta 2013 težave s preglasnimi amortizerji, in ker mi ni dalo mira sem pri kontroli le teh v Service Box-u opazil enak rdeč link z enakim prporočilom, sedaj pa me zanima kje oni dobijo podatek o vpoklicu.Vse kar sem gledal na Service Box-u je bilo vezano na vin številko mojega avta.V ponedeljek bom poklical na uradni servis pa naj mi razložijo kaj to pomeni. Me pa zanima soforumaši kakšno je na splošno vaše mnenje o tem ali je možno , da servis spregleda vseskupaj, saj je avto iz uvoza in praktično ne morajo dobiti podatke o novem lastniku, a ob enem se sprašujem kako so recimo vedeli o menjavi jermen o menjavi amortizerjev pa nič.

lp
Alan


  Profil
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Vaš dostop

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron