Danes je 17.Maj.2024, 05:21
Vsi časi so UTC + 1 ura
Neodgovorjeni prispevki | Poglej aktivne teme

reno klijo 1.4 :)

 [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 20.Avg.2012, 19:24 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 05.Okt.2009, 14:01
Prispevkov: 2396
Kraj: Vrhnika
Avto: Klijo enaster
Pozdravljeni!

Pa je naneslo tako, da je bilo treba menjat avto. Žal. Kot je že v drugi temi razvidno, mi jre moj dragi oča prodal avto, medtem ko sem bila na dopustu. In smo šli v akcijo. Kupoval se je avto tam do jurja pa pol, ker nama je z materjo prvotni namen odkupiti novo hišo. Sama sem sicer našla 206XS-a za 1800 eur, ampak je financminister rekel, da bi rada pustila staro življenje za sabo in noče peugeota :( No, jaz se definitivno še vrnem k peugeotu. H kateremu pa naj ostane skrivnost :) Odločali smo se med xsaro tanovejšo pa nekaj ni delala klima, počen hladilnilk, avto pobuškan z vseh strani in prbarvan s čisto x barvo - je odpadel takoj. Potem sva gledali (ne boste verjeli) puntota 1.2, ampak vsa oprema s klimo na čelu - ampak ni bilo prodajalca (mimogrede hvala gorenc za stevilke) in spet nič. No, na poti nazaj smo se ustavli še pri malgaju in mati so se zaljubili v jajčka (ljubkovalni ime glede na obliko).

Torej:
Renault clio 1.4 55kW, letnik 98, 177 prevoženih, štrom šipe, servo, brez klime (grrr), temno modre barve, letna vinjeta, daljinsko centralno zaklepanje, 3vrat, cena pa 1290 eur - spuščena za 200 eur pa še mal. Že pri malgaju pa so naredili tudi tavelik servis in nama tako prihranili 500 eur. Avto - motor and stuff je ob nakupu bil videti ok, še dobro, da mamo mehanika v familiji, ker mat se je kar zaletela v nakup.
Stanje - nekaj bušk od vrat, ki so že, zahvaljujoč kolegu, ki se ukvarja s popravilom avtomobilov zbitih od toče, popravljene za en pir (ajd dobil 2) in (po nakupu ugotovljeno) malce pokvarjeno levo ogledalo, novega pa že čakam. Hvala DJ DUST!! :bow: Pa da ne pozabim, spolirat je treba eno luč, polirpasto pa čakam, da mi mož prinese iz službe pa vsakodnevno pozabi.

Hitrost je zaenkrat po števcu dosegel 180km/h, zame je dovolj. Za mati pa tudi. Moram pa rečt, da je obuček pri vožnji 10x boljši kot pri 'pokojni' 306ici.

Slika pride po prvem glancanju :)


http://www.mojalbum.com/pikicanina

El único fruto del amor es la banana!


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 20.Avg.2012, 20:11 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03.Dec.2009, 10:19
Prispevkov: 4343
Kraj: Dobova
Avto: Peugeot 106
:beer2:


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 20.Avg.2012, 21:04 
Odsoten

Pridružen: 20.Jan.2008, 14:48
Prispevkov: 1103
Kraj: Kranj
Avto: Bimmer
čestitke ob nakupu pa po pamet voz :D , glede prodajalca se je pa šele par dni nazaj vrnu z dopusta zato ga nisi dobila...aja pa en dan se bom oglasu da tud men zrihta tiste vdrtine


Šank, drš me, jst tem spustu !!


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 20.Avg.2012, 21:13 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 16.Mar.2009, 22:05
Prispevkov: 5291
Kraj: Grosuplje
Avto: P406 Coupe 2.0 16V
Sicer nisem ravno pristaš renoja (kaj si mislm nočš vedt :D), ampak ti vseeno želim da bo lepo laufal. Drugače se pridem smejat d je crknu :P

Aja, tistole za popravil udrtinc od toče... to bi pa tt js enkrat v prihodnosti ponucal.


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 20.Avg.2012, 21:22 
Odsoten
Starešina
Uporabniški avatar

Pridružen: 30.Nov.2010, 19:08
Prispevkov: 1170
Kraj: Celje
Avto: peugeot 206 sw 1.4 hdi
DePalmo napisal/-a:
Sicer nisem ravno pristaš renoja (kaj si mislm nočš vedt :D), ampak ti vseeno želim da bo lepo laufal.


x2


Slika


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 20.Avg.2012, 21:34 
Odsoten
Klubski fotograf
Uporabniški avatar

Pridružen: 09.Jun.2009, 13:41
Prispevkov: 5789
Kraj: Kranj
Avto: Peugeot 406 Coupe 2.0 16v
no, kko sliko....sicer pa clio...preverjena reč, nimaš kej zgrešit, nimaš pa tud kj dost za prčakvat....hmmm, pa je skrivnost, ktera xsara je bila to? ker jst bom v kratkem tud nekej za tolk dnarja al pa kej več jemal in me xsara mal matra (nagibam se sicer tudi k 3 drugim firmam, o kterih pa zaenkrat nebi :D )


Slika


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 21.Avg.2012, 07:06 
Odsoten
Starešina
Uporabniški avatar

Pridružen: 28.Jan.2010, 13:21
Prispevkov: 1653
Kraj: Rogaška Slatina
Avto: peugeot 206 1.4 xs R.I.P.
Pripeli ka pokazat "lepotca"


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 21.Avg.2012, 07:40 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 05.Okt.2009, 14:01
Prispevkov: 2396
Kraj: Vrhnika
Avto: Klijo enaster
Gorenc in DePalmo, gospodic je trenutno v Avstriji, ampak se bomo zmenil.
tr00per: to je xsara, ki se prodaja pri avto nevemkaj na dolenjski cesti, bordo rdece barve. Evo, sem se potrudila in nasla povezavo http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5805845&show=1

od avta pa tudi ne pričakujem nekih presezkov. To bi jih, če bi imel oznako RS in bil novejšega letnika :D Je pa čist fajn in marskikaj stlačiš vanj :)

Mam še eno vprašanje, ker pri avtoakustiki pa rahlo odpovem. Glede na predpotopen radio, bi ga rada zamenjala s tistim iz pugla pa se kabli ne ujemajo. Kaj storiti? :)


http://www.mojalbum.com/pikicanina

El único fruto del amor es la banana!


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 21.Avg.2012, 07:57 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 22.Okt.2009, 15:30
Prispevkov: 713
Kraj: Ljubljana
Avto: Toyota Auris
Prvo čestitke za avto, upam da ti bo služil. Se ga spomnim iz avtoneta, ker smo takrat iskali tak avto za prijateljevo sestro, pa jo je motila odsotnost klime v avtu. Teli renaultovi 1.4 so zelo vzdržlljivi motorji, sem vozil v prejšni službi kangooja z enako mašino in glede na to kako smo delali z njem je zadeva res (skoraj) bulletproof.

Kateri radio pa imaš? Jaz sem pri pioneerju zraven radia dobil konektor, ki se ga vklopi v obstoječi ISO konektor v avtu in potem naprej v radio. Sonyja sem pa lahko priklopil direktno na ISO konektor (to je tisti, ki je že v avtu). Če potrebuješ koga za montažo radia ti na privat pošljem telefonsko od prijatelja, ki se ukvarja z montažo akustike, je še kar blizu tebe (Brezovica), pa lahko pogleda kako in kaj...

lp


Life is not just about the perfect results, I'm sorry, that's boring. Life is all about entertainment. Life is about living it to the fullest. -Ari Vatanen


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 21.Avg.2012, 08:50 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 05.Okt.2009, 14:01
Prispevkov: 2396
Kraj: Vrhnika
Avto: Klijo enaster
Ja pioneerja, ki sem ga imela v puglu bi rada not utaknila :) Modela ne vem zal.

p.s. Hvala ;)


http://www.mojalbum.com/pikicanina

El único fruto del amor es la banana!


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 21.Avg.2012, 10:15 
Odsoten
Klubski fotograf
Uporabniški avatar

Pridružen: 09.Jun.2009, 13:41
Prispevkov: 5789
Kraj: Kranj
Avto: Peugeot 406 Coupe 2.0 16v
sm gledou tud jst tole xsaro (mimgrede, a uno, ku je bla na celjskem koncu s 137k km za 1400€ si šla kj gledat), pa mi sedeži in volan zgledajo mal slabo za 156000 km, zato nism posvečou kke velke pozornosti. Za radio pa ja, konektor fali zgleda, to se dobi u velik štacunah, big bang recmo, pa zadnji je nekdo objavlou link do ene internet štacune. Sicer pa, kot switchback pravi, dobr motor, hvaležna reč, bratu je še danes žal njegvovga cliota (sicer '95 letnik), kateremu je nekdo ravno po obnovi "rit sprašil"...


Slika


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 21.Avg.2012, 11:28 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 05.Okt.2009, 14:01
Prispevkov: 2396
Kraj: Vrhnika
Avto: Klijo enaster
Mene je bolj zmotilo to, da so z zivo rdeco prebarvane praske :) od trojan dalje pa nisem sla :)

No, da dodam se enormne plane za avto :)
-en malcek mu zmanjsat noge
-mu najdit ene lepe poletne sandalce

Bil je v planu tudi woofer itd., ker ime mozek ravno enega viska. Pa sem se odvrnila od tega plana, ko sem videla koliko prostora mi ostane, ko sem se igrala dostavo. tam ene 5cm ob strani :/ in glede na ne vem kake zvocnike vgrajene v zadnjo polico(pozabila sem) itak dost ropota zame :)


http://www.mojalbum.com/pikicanina

El único fruto del amor es la banana!


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 29.Sep.2012, 08:40 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 05.Okt.2009, 14:01
Prispevkov: 2396
Kraj: Vrhnika
Avto: Klijo enaster
Vceraj mi je na poti v Ljubljano na AC razf**** lezaj zadaj desno. Kar od enkrat. Prej nic ropotal. No po uspesnem hitrem posredovanju dragega, je avto ze normalno vozen :D


http://www.mojalbum.com/pikicanina

El único fruto del amor es la banana!


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 29.Sep.2012, 12:02 
Odsoten
Klubski fotograf
Uporabniški avatar

Pridružen: 09.Jun.2009, 13:41
Prispevkov: 5789
Kraj: Kranj
Avto: Peugeot 406 Coupe 2.0 16v
še vedno pa na slike čakamo.... :)


Slika


  Profil
 Naslov prispevka: Re: reno klijo 1.4 :)
Odgovor Objavljeno: 30.Sep.2012, 10:32 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 05.Okt.2009, 14:01
Prispevkov: 2396
Kraj: Vrhnika
Avto: Klijo enaster
Manjana:)


http://www.mojalbum.com/pikicanina

El único fruto del amor es la banana!


  Profil
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Vaš dostop

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron