Danes je 30.Apr.2024, 16:13
Vsi časi so UTC + 1 ura
Neodgovorjeni prispevki | Poglej aktivne teme

P 307 Zašitna plastika pod motorjem

 [ 8 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: P 307 Zašitna plastika pod motorjem
Odgovor Objavljeno: 27.Mar.2013, 23:18 
Odsoten

Pridružen: 18.Jan.2013, 22:29
Prispevkov: 6
Kraj: Postojna
Avto: 307 HDI
V teh zasneženih cestah, se mi je nažalost otrgala zaščitna plastika-pokrov pod motorjem. Kupil sem novo plastiko ki ni originalna. Problem je v tem, ker sem prej imel med plastičnim pokrovom in motorjem nekakšno izolacijsko zaščito- kot nekakšna spužva sestavljena iz raznih nitk in vmes so tudi želesne nitke. Pri kupnji nove neoriginalne plastike takšne izolacije nisem dobil. Stara pa je razpadla in se izgubila. Kaj kdo ve, kje lahko kupim takšno izolacijo? Ali lahko kupim kakšno drugo, pa jo izrežem in nalepim na pokrov? A mi zna kdo svetovat kaj naj in kako?


  Profil
 Naslov prispevka: Re: P 307 Zašitna plastika pod motorjem
Odgovor Objavljeno: 28.Mar.2013, 12:27 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 13.Mar.2013, 10:57
Prispevkov: 87
Kraj: Trzin
Avto: P206
Sam sicer nisem vesc, kar se tice avtomobilov, ampak poglej malo na avtonet avtomobile po delih. Marsikdaj se marsikaj uporabnega najde tam. In se KLIK do avtomobilov po delih. Malo prelistaj po straneh, predvidevam da bos moral iskati prav za svojo masino.


Izposoja ozvocenja, light show, ipd (VseZaParty)
Audio produkcija, post-produkcija, Tonski tehnik, ipd


  Profil
 Naslov prispevka: Re: P 307 Zašitna plastika pod motorjem
Odgovor Objavljeno: 28.Mar.2013, 12:45 
Odsoten

Pridružen: 18.Jan.2013, 22:29
Prispevkov: 6
Kraj: Postojna
Avto: 307 HDI
Sem klical vse prodajalce k prodajajo 307ke po delih, pa noben nima te zaščitne plastike- al so jo takoj prodali, k je full iskana al pa imajo polomljeno. Tako da sem kupil novo neoriginalno...Sedaj pa nevem kje naj dobim tisto spužvasto izolacijo? Velik majstrov mi svetuje da naj izolacije ne stavim k se napije vode in pole zaščita sama odpade zaradi teže... A ve kdo, če se da kupit kaka izolacija v gradbenih trgovinah, ki nevpija vodo, olja, nafte....pa da zdrži visoko temperaturo oziroma da je negorljiva. Nevem e bi lahko uporabil tisto samolepilno izolacijo ki se ponavadi nalepi pod havbo motorja???


  Profil
 Naslov prispevka: Re: P 307 Zašitna plastika pod motorjem
Odgovor Objavljeno: 28.Mar.2013, 13:22 
Odsoten

Pridružen: 18.Jan.2013, 22:29
Prispevkov: 6
Kraj: Postojna
Avto: 307 HDI
Toliko sem iskal to zaščitno izolacijo in se sekiral kaj bo, če je ne dam gor. Sedaj pa sem izvedel od lastnika Pežoja 307 hdi (90km) letnik 2003 kupljen v Sloveniji, da te izolacije sploh ni bilo nameščene na novem avtu...Moj Pežo 307 hdi (90km) ki pa je bil uvožen iz Italije, pa je imel to spužvasto izolacijo...Kako to, da so novi Pežoji 307hdi l. 2003 na italijanskem trgu imeli to izolacijo, v Sloveniji pa ne. WTF


  Profil
 Naslov prispevka: Re: P 307 Zašitna plastika pod motorjem
Odgovor Objavljeno: 28.Mar.2013, 17:18 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 22.Okt.2009, 15:30
Prispevkov: 713
Kraj: Ljubljana
Avto: Toyota Auris
Zato ker je pri 3/4 znamkah oprema v Sloveniji slabša oz. jo je manj. Za tujino (ITA, NEM) so avtomobili boljše opremljeni, kot za banana republiko Slovenijo.


Life is not just about the perfect results, I'm sorry, that's boring. Life is all about entertainment. Life is about living it to the fullest. -Ari Vatanen


  Profil
 Naslov prispevka: Re: P 307 Zašitna plastika pod motorjem
Odgovor Objavljeno: 28.Mar.2013, 17:45 
Odsoten

Pridružen: 18.Jan.2013, 22:29
Prispevkov: 6
Kraj: Postojna
Avto: 307 HDI
Ja zakaj pa nas imajo za banana republiko? Jaz bi reku, da so za to krivi zastopniki ki imajo koncesije za uvoz dolocenih znamk vozil. Taki zastopniki nas stranke podcenjujejo in uvazajo cim bolj oskubljene avte, da jih dobijo čimbolj ceneje. Prodajajo jih pa po isti ceni kakršna je na zahodu. Gre se samo za zaslužek...Delovalo pa je tako, da si lahko kupil katerokol8 znamko le pri enem distributerju. Danes hvala bogu, lahko kupis avto v katerokoli evro državi. Upam da nas bo ta konkurenca izvlekla iz sistema banana republike...Nekupim novega avta v Sloveniji dokler dobim dokaz da nismo drugorazredni evropejci....


  Profil
 Naslov prispevka: Re: P 307 Zašitna plastika pod motorjem
Odgovor Objavljeno: 28.Mar.2013, 21:23 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 16.Nov.2007, 18:10
Prispevkov: 1631
Kraj: Celje
Avto: Peugeot partner 1.4
Daj samo plastiko gor brez tiste izolacije,itaq je to samo malo za zaščito pred nesnago...


Na levi pass pa do fulla gassss!!!
Slika


  Profil
 Naslov prispevka: Re: P 307 Zašitna plastika pod motorjem
Odgovor Objavljeno: 18.Apr.2014, 07:24 
Odsoten

Pridružen: 01.Jun.2012, 22:24
Prispevkov: 40
Kraj: Semič
Avto: 307
Kje si pa kupil in koliko si dal?
Sam je namrec nimam..


  Profil
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Vaš dostop

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron