Danes je 18.Maj.2024, 20:12
Vsi časi so UTC + 1 ura
Neodgovorjeni prispevki | Poglej aktivne teme

check engine oil peugeot 207

 [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: check engine oil peugeot 207
Odgovor Objavljeno: 27.Dec.2021, 20:31 
Odsoten

Pridružen: 23.Dec.2021, 12:10
Prispevkov: 1
Kraj: Ljubljana
Avto: Peugeot 207
Pozdravljeni,

imam velike težave z mojim avtom in bi prosila za pomoč . Imam Peugeot 207 Premium 1,6 VTi, letnik 2009, kw/ccm 88/1598, prevoženih 140.000 km. Kupila sem ga v letu 2020 in do junija 2021 je delal brez kakršnekoli težav. Potem se je začelo. Junija se je začela svetiti lučka check engine oil , sem zamenjala olje in čez en mesec spet isto. Peljala sem ga na Peugeot uradni servis in so povedali, da bi mogli odpreti motor in da popravilo bo stalo med 1500- 3000 evrov, da niti oni sami ne vejo koliko bo stalo, niti kaj je narobe. Potem sem šla k enemu privat avto-mehaniku, ki je 100 % trdil da ni šla glava motorja , da je šla dihtunga in jo je zamenjal. To se je zgodilo avgusta. En teden nazaj je avto ostal brez olja, sem ga spet peljala k avto mehaniku, ki mi je dihtungo zamenjal in ga vprašala, kaj naj naredim. Predlagala sem da zamenjamo glavo motorja. Povedal je, da motor 1.6 VTI ima sistemsko napako in da se ne izplača, da bo zamenjal olje in dolil tekočino, katera bo zaprla pore v motorju . Sicer se ne spoznam v popravila, ampak verjamem da tisto ni rešitev. Kaj predlagate , kakšna je rešitev? In kam naj peljem avto da mi postavijo pravilno diagnozo in rešitev , ter kakšni so stroški tega popravila. Ne vem kam naj se obrnem in kaj naj naredim :cry: :cry: :cry: . Hvala za nasvet in lep pozdrav


  Profil
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Vaš dostop

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron