Danes je 05.Maj.2024, 17:57
Vsi časi so UTC + 1 ura
Neodgovorjeni prispevki | Poglej aktivne teme

Splošno o homologaciji

 [ 138 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Splošno o homologaciji
Odgovor Objavljeno: 27.Maj.2013, 22:22 
Odsoten
Moderator Foruma
Uporabniški avatar

Pridružen: 11.Okt.2009, 20:15
Prispevkov: 2845
Kraj: Poetovio
Avto: Peugeot 307
Ne samo,da neboš naredil tehničnega pregleda tudi brez tablic lahko ostaneš na tak način.. Raje kupi aftermarket luči in le te homologiraj..


Slika


  Profil
 Naslov prispevka: Re: Splošno o homologaciji
Odgovor Objavljeno: 28.Maj.2013, 07:36 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 25.Jul.2012, 23:15
Prispevkov: 441
Kraj: Sečovlje
Avto: 206 RC
Točno tako. Ki pride gospod policaj in puffff si brez tablic zaradi neke brezvezne stvari.
Brat je meu serečo da so ga poznali in je blo par metrou od hiše in so mu rekli naj gre domou in use lepo spuca in bo ok.


You don't get what you wish for, you get what you work for.


  Profil
 Naslov prispevka: Re:
Odgovor Objavljeno: 07.Maj.2023, 09:38 
Odsoten

Pridružen: 13.Mar.2023, 16:54
Prispevkov: 42
Kraj: Ajdovščina
Avto: Tesla
Hendrix napisal/-a:
Moje začetniške izkušnje so ble katastrofalne, kregal sm se z unim "privatnikom" v kravati. Tolk je pametn, upam da ga nekdo razbije že enkrat. Men je komentiral, češ da je moj avto davčno potrjevanje računov itd...mel sm skor 10 stvari za homologirat, on pa men jajc, mislim. Potem kasnej sm zrihtu vse. Z drugim avtom sm mel 2 stvari za homologirat in je šlo brez težav, ampak odnos tega mudela, fak...enkrat smo ga čakali 1 uro, blo nas je 5, no potem sm pa jaz šu na čik in je on mene čakal, ampak zinu ni nč, ker bi mu j...uh tega tipa ne prenesem, grem raj na per... davčno potrjevanje računov

That sounds like quite a frustrating experience! It sounds like you had quite a bit to do and the "privateer" didn't help the situation. It's good that you eventually got everything sorted out and that you had a better experience with the other car. I'm sure you learned some valuable lessons from the experience. Welcome to the forum!


  Profil
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 138 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Vaš dostop

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron